محل تبلیغات شما

سلام بر اعتراف گیرنده ی روز جزا و سلام بر اعتراف کننده ی روز جزا و سلام بر دحامی اعتراف کننده روز جزا و در آخر سلام بر روز جزا الحاقی سوم . قرار بود طبق الحاقی گذشته دیگر چیزی از این اتفاق(یعنی سقوط هواپیما اکراینی ) نکنیم ولی چه کنیم که صحبت نکردن دَوای این حال ما نیست . قبل از شروع مطلب تاکید می کنم که الحاقی های قبلی را بخوانید تا با خواندن این موضوع هوشیار تر شوید . و مطلبی که اندیشه ما را به خود جلب می کند یک مطلب است که دوست دارم بگویم درباره اش . و قبل از شروع مطلب پیش بینی می کنم که شاید درست دراید آنهم این است که : در اتفاق سقوط هواپیمای اکراینی با برخورد موشک سپاه ، سپاه را تبرع خواهند کرد. حال ببینید که آیا درست است یا خیر . این مطلب یا این سخن نوشته می شود بعد از اعتراف سردار حاجی زاده در شبکه رسمی ایران . یکی از فرماندهان رسمی یک سازمان وابسته به نظام سخن هایی در شبکه خبر صداوسیما جمهوری اسلامی ایران داشته است که اسمش را من به اختصار " اعتراف بعد جنایت" می نامم، که مجموع از اعتراف و کمی به قول ما ماس مالی است و.

سیستان و بلوچستان(سیل)

سقوط هواپیما(اکراینی) بخش اعتراف

سقوط هواپیما(اکراینی)بخش دوم

اعتراف ,سلام ,جزا ,روز ,مطلب ,الحاقی ,سلام بر ,روز جزا ,است که ,جزا و ,از شروع ,سقوط هواپیما اکراینی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دفترچه یادداشت من